• https://www.facebook.com/zohrecan2007
  • https://www.twitter.com/gojiberryy38

GOJİ BERRY HAKKINDA MESAJ AT


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

uğur özdemir (14/04/2014 15:24)
Konu : Yetiştirme hk.
Mesaj : Ben Konyada bu işi yapmaya düşünüyorum.Bir sıkıntı olurmu.Ayrıca ne tür fidan almalıyım sizden hangisi daha iyi olur.
"Konya'da bir sıkıntı olmaz. İletişime geçerseniz daha ayrıntılı konuşuruz."
Editör Notu
Ercan ALTUNTEPE (12/04/2014 21:37)
Konu : .
Mesaj : Slm. Ben Aksaray ilinden yazıyorum. Malum içanadolu bölgesi Gojiberry yetişir mi...? 29 çeşitten bahsetmişsiniz çeşitler arasında ne gibi farklar var. Birde denemek amacı ile 2-3 adet parekende satışınız varmıdır ? İyi çalışmalar...
"Yetişir. Bilinen türlerinden bazıları kültürleştirilmiş,yabani,süs bitkisidir. En az 4 adet gönderiyoruz."
Editör Notu
HASAN KÖÇ (26/03/2014 10:20)
Konu : .
Mesaj : ben antalyadan yazıyorum goji beryy yetiştirmeyi düşünüyorum 2 dönüm arazim var serada mı yetiştirmek gerekir yoksa acık arazide yetişir mi açıkcası nasıl yetiştirecegımı de bılmıyorum her gun bakım gerekır mı sizden fidanları alsak ne kadar sürede meyve alırız ve satma imkanımız olur mu ?
"Açık arazide yetişir. Her gün bakım gerekmiyor sadece düzenli ve özenli bir bakım istiyor belli bir süre İllk yılından meyve vermeye başlar . Tam verime 4. yılında geçer. Satma imkanınız var. İletişime geçerseniz sizi daha iyi bilgilendiririz."
Editör Notu
ali ikiz (08/03/2014 12:20)
Konu : YETİŞTİRİLMESİ HK.
Mesaj : iyi günler goji berry bitkisi Aydın/Nazilli bölgesinde yetiştirilebilir mi? Aydın da daha önce hiç yetiştiren olmuş mu bilginiz var mı? Nasıl yetiştirileceğine, sulamasının nasıl yapılacağı, vb. konularda beni bilgilendire bilir misiniz? Fidanın fiyatı nedir, toplu alımlarda (2000 ve üzeri) fiyatınız da indirim oluyor mu? Kaç çeşit cinsi var en iyi cinsi hangisidir? Bitki dikildikten sonra sulama yapılması gerekiyor mu? cevaplar için tşkler
"Merhaba Ali Bey, Aydın'da yetişir. Yetiştirenler var.Toplu alımda 5 TL'den sipariş alırız. (40 cm üstü) 29 çeşit cinsi vardır. Bilinen iki cinsi vardır. lycium Barbarum ve Lycium Chinense. Dikimden sonra sulama yapılması gerekiyor, 3-4 yıl sonra sulama süreklilik arz etmiyor. Diğer bilgiler için iletişime geçerseniz sizi daha iyi bilgilendiririz."
Editör Notu
onur özkan (04/03/2014 21:43)
Konu : goji berry
Mesaj : bodrumda 15 dönüm yerim var.3 sene evvel 1000 adet goji berry ekmiştim.artık meyve vermeye başladılar.meyvesinin pazarlaması konusunda yardımlarınız oluyor mu? kg sunu ne kadara alıyorsunuz.ayrıca no:1 cinsindende 1 dönüm yere ekip denemek istiyorum. bilgi verirseniz sevinirim.
"Özhan bey bu tür konulari telefonla görüşmemiz daha doğru olur.Alirim anca nedir nasildir cinsi nedir bilmeliyim. Tel:05453810038. Teşekurler."
Editör Notu
sadık sümer (25/02/2014 21:32)
Konu : gojibery
Mesaj : bu meyveyi ilk defa duyuyorum. çorum İskilipliyim. bizim köy 1550 rakımlı., karaçam ormanları var. alıç, ahlat vb. ağaçlar çok . bu meyve burada yetişir mi ? acaba
"Sadık Bey, Çorum'da yetişir. İklim ve rakım uygundur."
Editör Notu
alpaslan şahintürk (10/02/2014 22:13)
Konu : kurt üzümü
Mesaj : ANKARA KAZAN ilçesinde karışık meyve ağaçlı 5 dönüm bahçem var 1 dönümü boş buraya dkebilirmiyim? kaç fidan almalıyım ?yetiştirme işlemi ve bakımı nasıldır?
teşekkürler
"Alpaslan Bey, . 1 dönüme 220 adet fidan gitmektedir. Bakımı, budaması , vb. bilgiler sitemizde mevcuttur. Daha fazla ve ayrıntılı bilgi için bize ulaşın. "
Editör Notu
osman çitekci (06/01/2014 12:08)
Konu : GOJİ BERRY
Mesaj : selamünaleyküm hayırlı işler benim merakım 2 dönüm araziye ne kadar fidan dikebilirim takriben ne kadar meyve alabilirim ayrıca 1 kg taze meyveden ne kadar kuru meyve olur. birde devletin fidan desteklemesi var mı ben burdur bucak ilçesi rakım 822 başarılı olurmuyum saygılar....
"Aleykümselam osman bey telefonunuzu verme imkanınız varsa daha iyi bilgi veririz. Ancak illede derseniz dönüm(1000 metrekare)e 200-220adet fidan dikilir diğer bilgileri dilerseniz telefonla görüşelim. Tell: 05453810038"
Editör Notu
mahmut tastemir (07/11/2013 17:28)
Konu : satış
Mesaj : merhaba ben bu urunu yetistirmek istıyorum peki satısını nasıl yapabilirim
"Mahmut Bey, Meyvesinin kurusunu biz alıyoruz. Yardımcı oluruz."
Editör Notu
Erhan SAKA (05/11/2013 14:50)
Konu : Goji Veri
Mesaj : Merhabalar,
Ben Goji berry Manisa/Akhisar yöresinde başlangıç olarak 1 dönüm kadar üretmeyi düşünüyorum. Fidan maliyeti ne kadardır ağaç başı verim nedir 1 dönüm e yaklaşık kaç fidan ekmeliyiz. Son olarakta ürünü nerelere satabiliriz. Şimdiden teşekkür ederim
"Erhan bey böyle ayrıntılı konuları iletişime geçerek konuşursak sizi daha iyi bilgilnendİRmiş oluruz. Diğer türlü yeterli gelmeyebilir."
Editör Notu
rıdvan ceylan (01/05/2013 19:59)
Konu : üretim yapıcam
Mesaj : ben sivastan yazıyorum goji beryy yetiştirmei düşünüyorum 2 dönüm arazim var serada mı yetiştirmek gerekir yoksa acık arazide yetişirmi açıkcası nasıl yetiştirecegımıde bılmıyorum hergun bakım gerekırmı sizden fidanları alsak ne kadar sürede meyve alırız ve satma imkanımız olurmu
"Mail adresinize gerekli bilgileri gönderdik."
Editör Notu
ÖZLEM (09/04/2013 15:09)
Konu : YETİŞTİRMEK
Mesaj : köyde bir dönümlük araziye goji berry dikmek istiyorum.bakımı nasıl olacak acaba sürekli orda mı olmak gerekecek yada yılın hangi aylarında bahçede olmam gerekecek yani başında durmakmı gerekiyor mesela ayda bir yada 2 haftada bir gitmek yetermi onu merak ediyorum.cevabı mailime yollarsanız sevinirim
"Özlem Hanım cevabınızı mailinize yolladık."
Editör Notu
ersin (06/04/2013 12:06)
Konu : goji berry yetiştiricilği
Mesaj : iyi gunler bende bu goji berry yetiştiriciliği yapıyorum ancak deneme maksadıyla az bi yere yaptım ama daha çok yer alıp tamamen bu işi yapmak istiyorum tabi bu meyvenin piyasası var mı gelecek vaad ediyormu yani bu işi yaparak hayatımı idame ettirebilirmiyim kilosunu kaç tl den alıyosunuz bu sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim
"Sorularınızın cevabını mail adresine gönderdik."
Editör Notu
salih kurekci (01/04/2013 20:52)
Konu : gojiberry in canada
Mesaj : merhabalar,ben 15 yildir kanada da yasiyorum.hem turk hem kanada vatandasiyim.uzun zamandir gojiberry ile ilgileniyorum.buraya cinden geliyor am nerde ise turkiyedeki sizin fiatlarinizin 4 de biri.sizinle paylasmak istedigim bazi dusuncelerim var gojiberry nin kanada da uretilmesi her kesime ihracati,burada bu isin yapilmasi icin ne kadar firsatlar oldu gibi dusuncelerimi benimle paylasip degerlendirmek isderseniz cevabinizi bekliyorum saygilar,..
Engin (25/03/2013 19:57)
Konu : GOJİ BERRY
Mesaj : Selamlar.... Kayseride 4 dönümlük düzlük bir arazide goji berry yetişririciliği yapmayı düşünmekteyim. Ancak Sivasta üretim yeri var diye öğrendim soğuk iklimi seven yetiştirmesi kolay bir bitkiymiş diyede öğrendik. Düşüncemde tarlamıza diktikten sonra damlama sistemi çekip büyümelerini ve mevve vermelerini beklemektir. Elbette bu arada sanırım çapalanması yada zamanında gübre verilmesi vs vs gerekiyordur... İşin sonunda bu bitkinin meyveleri ne şekilde satılabilir? karlı bir iş olur mu? ve maliyeti ne olur ? Yani sizin önerileriniz ne yönde olur? iyi çalışmalar dilerim
"Sizinle iletişime geçeceğiz."
Editör Notu
hasan hüseyin coşkun (15/03/2013 16:26)
Konu : cevap bekliyorum
Mesaj : ben bu fidanlardan almak istiyorum ama konyada yetişirmi hava şartları uygunmu merak ediyorum .saygılar
"Konya'da yetişir. Hava sartları ve iklimi uygundur."
Editör Notu
ahmet hamdi kansavuk (14/03/2013 20:41)
Konu : gojy
Mesaj : 1 kg gojy berry meyvesi istiyorum.
"Mail adresinize Hesap numarasını gönderdik. Meyve ücreti bu Hesaba yatırıp bize adres bilgilerinizi gönderirseniz meyve elinize ulasır."
Editör Notu
gül (01/03/2013 21:43)
Konu : goji yetistirme
Mesaj : Goji yetiştirmek icin hangi bölge daha uygun ve fidanlar hangi dönem dikilir
"Her bölgede yetişebilir.Ama serin havayı daha cok sever. Torbalı fidanlar her mevsim dikilebir. Açık kök fidanlar ise ilkbahar ve sonbaharda dikim yapabilir."
Editör Notu
turgut karadeniz (01/03/2013 18:31)
Konu : goji berriy
Mesaj : çocuklar kullana bilirmi kullanabilirse nasıl kullanılır
"Kullanabilir. 10 gr bir güne bölerek kullanırsa daha iyi olur."
Editör Notu
Sabahaddin Peker (23/02/2013 20:34)
Konu : kullanma
Mesaj : Sayın yetkili;
Goji Berry kurusunu nasıl kullanabilirim bana yazarsanız çok memnun olurum.
Saygılar.
"Günlük 30 gr kullanmalısınız. Gün boyu 30 gramı 1-2-3 şekilnde sabah öğle akşam olarak paylaştırarak tüketebilirsiniz."
Editör Notu
 4 
Hava Durumu